BezpiecznaCiaza112023

Prezent na rocznicę związku

7 lata 10 miesiąc temu #1035582 przez WiolkaKlaman
Ja mojemu kupiłam na pierwszą rocznicę naszą karykaturę :)
A teraz na walentynki- bokserki z napisem najlepszy z najlepszych:P Powiem Ci szczerze że najlepiej właśnie kupić i przygotować coś związanego z tą upojną nocą :) Wiesz jakiś seksi strój, świeczki itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035586 przez weronikaklosok
Ja nigdy nie byłam wymagająca w tego typu sprawach i taka czekolada- sklep.sekretyczekolady.pl/kategoria/gorzka-czekolada mnie zawsze zadowoli. Lubię dostawać i dawać prezenty partnerowi nie tylko na różne okazje, ale też bez nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035599 przez justam
Jeśli nie masz umiejętności plastycznych to proponowałabym sobie to jednak odpuścić. Sama raz próbowałam zrobić dla mojego męża ramkę na zdjęcia ale nic z tego nie wyszło. Potem po prostu zaprosiłam go na kolację i podarowałam mu model do składania ( jest modelarzem). Było bardzo przyjemnie. Liczy się gest, ze pamiętałaś. Nie to co kupisz.
Zerknij sobie na strone:
www.goodies.pl/364-prezenty-na-rocznice

Jest tutaj spory katalog prezentów rocznicowych. Możesz sobie zerknąć czy coś tam nie wpadnie Ci w oko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036376 przez grulika
Ja swojego męza na pierwszą rocznice związku wysłałam do Warszawy a tor wyścigowy. Znalazłam firmę w sieci motoprezent . Strasznie się Arek cieszył a ja razem z nim. By się odwdzięczyć zabrał mnie do spa, na lody i na romantyczną kolację. BYło bardzo fajnie miło. Spędziliśmy cały dzień razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036516 przez sklepzroslinami
My jutro obchodzimy 5 rocznicę ślubu. Co roku kupujemy drzewko do naszego ogrodu. W tym roku postanowiliśmy zakupić drzewko oliwne i drzewko cytrynowe w doniczce . Co roku nasza kolekcja się powieksza i jest dla nas taką symboliką upływającego wspólnie czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036588 przez Karolinanag
Na swoją drugą rocznicę pamiętam, że dałam mężowi od naszego dziecka, w końcu dzięki temu, że jesteśmy mamy ślicznego synka, odciśniętą rączkę i stópkę, a od siebie dołożyłam karafkę, którą znalazłam w sklepie Adacor oraz coś jeszcze. Mianowicie do karafki wsadziłam liścik z punktami, które musi wykonać, aby dostać prezent. Ostatnim punktem był pokaz umiejętności (wiadomo :)). Po wszystkim znalazł pod łóżkiem wskazówkę, gdzie szukać ostatniego prezentu, a była to 3L whisky. Był zaskoczony i zadowolony bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037316 przez matapan
Może jakis modny zegarek. Faceci lubią takie błyskotki.

Zem­sta to klęska oso­bis­ta człowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039927 przez Domii1983
Najbardziej podoba mi się prezent z podarowaniem wspólnej karykatury - pełen humoru i taki na luzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040213 przez jutto
Idealnym prezentem na rocznicę związku byłby dla was zakup tego wyśmienitego samochodu jakim jest nowy ford focus ostatnio wpadłem na ciekawą ofertę Autoplaza niesamowita oferta cenowa, auto wyśmienite na Polskie drogi !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040274 przez alinka19
Romantyczne prezenty są jak najbardziej na miejscu. Nawet jak chcecie zrobić coś szalonego to zróbcie to razem :p

A może byście poszli we dwójkę na taki jednodniowy kurs tworzenia garnków z gliny? Zrobiłabyś coś własnoręcznie dla niego i mielibyście pamiątkę na długie lata? Potem romantyczna kolacja w domu, świeczki i wino?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040276 przez band
Miesiąc temu miałam rocznicę. Też główkowałam nad tym co ofiarować mojej drugiej połówce. I wymyśliłam! poszliśmy na randkę po ciemku. Teraz co druga restauracja co robi! Fajna sprawa. Podchodzicie do stolika a kelnerzy zawiązują wam oczy i wszystkie danie próbujecie jedynie za pomoca zmysłu węchu i samku. Polecam świetna sprawa! :P

Bądź tym, kim chcesz być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040462 przez kasio121
Najlepszy bedzie jakis wyjazd. Gdzies w fajne miejsce - to juz zalezy jakie miejsca lubicie ;) To beda fajne wspomnienia, a nie kolejna "rzecz" materialna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040527 przez warboq
Jeśli szukasz idealnego prezentu na rocznicę związku to według mnie jednym z niezłych pomysłów może być zakup bardzo dobrej jakości mebli, meble w stylu prowansalskim to coś niesamowitego idealne połączenie klasy z jakością, genialnie się prezentują !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040591 przez jagodaxx
hmm... meble na rocznice ślubu oki, ale pod warunkiem, że to będzie coś takiego w takim stylu jak te worki- Miuki.pl .
Uwielbiam ciekawe gadżety i meble do relaksu, a te worki ewidentnie do takich należą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049576 przez Zuzannna
Ja na rocznicę swojego Faceta zabieram zawsze najpierw na jakieś jedzonko, które zwykle on wybiera dlatego ostatnio byliśmy w bohemiarestaurant.pl/ a później zawsze jest jakieś kino,albo teatr czy inne atrakcje oczywiście tych atrakcji później jest więcej ;) On mi zawsze kupuje biżuterię i dostaję ogromny bukiet róż, które kocham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl